Gminny Etap XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI”

W dniu 15.12.2017 r. w naszej szkole odbył się etap gminny XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. W¤konkursie wzięły udział czteroosobowe drużyny reprezentujące szkoły z¤Gołkowic, Przysietnicy, Starego Sącza.

Naszą drużynę reprezentowali uczniowie:

1. Aleksandra Miłek III b

2. Paulina Ciapała III c

3. Gabriela Marczyk III c

4. Miłosz Hejmej III a

Wszyscy uczestnicy rozwiązywali test złożony z25 pytań, dotyczących wiedzy z biologii, geografii, ekologii oraz wiedzy o Popradzkim Parku Krajobrazowym.

Nasi uczniowie zdobyła II miejsce drużynowo.

Indywidualnie III miejsce zajęła Paulina Ciapała a IV miejsce Gabriela Marczyk.

Każdy z uczestników, z rąk Pana Daniela Śmierciaka - Sekretarza Gminy Stary Sącz, otrzymał nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały panie: Elżbieta Migacz, Dorota Bajerska i Iwona Szczygieł - przedstawiciel Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oddział Stary Sącz.

Gratulujemy

Autor: Ewa Załubska