Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Nasi uczniowie składają życzenia w języku angielskim

Święta to czas, kiedy składamy sobie życzenia. Życzenia pełne miłości, wiary w ich spełnienie. I nie ma znaczenia forma składania tych życzeń czy język. Uczniowie klasy pierwszej i czwartej przekazują piękne życzenia w języku angielskim dla wszystkich nauczycieli i pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, dla swoich kolegów i koleżanek oraz ich rodziców. Niech te święta będą czasem radości i pokoju, a spędzone w gronie rodziny i przyjaciół przyniosą ukojenie codziennych trosk.

Merry Christmas and a Happy New Year

Autor: Agnieszka Obrzud