WIGILIA KLASOWA w 1a

Dnia 22 grudnia 2017 roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia społeczność klasowa 1a wraz z Rodzicami i wychowawczynią spotkali się przy wigilijnym stole. Stół przygotowali Rodzice. Był biały obrus, sianko, białe opłatki, świąteczne stroiki i najważniejsze: świąteczna, klasowo - rodzinna atmosfera. Uczniowie zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny pt.”Wigilijne nastroje”.

Przy akompaniamencie naszych koleżanek - Emilki Nalepy (skrzypce, keyboard) i Martynki Pituch (keyboard) wspólnie kolędowaliśmy. Było łamanie się opłatkiem, składanie sobie życzeń. Następnie spożyliśmy pyszny barszcz z uszkami i krokiety. Były słodkości i owoce. (Bardzo dziękujemy grupie Rodziców za tak piękne przygotowanie wigilijnego stołu).

Po zakończeniu wigilijnego spotkania klasowego udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie oglądaliśmy jasełka przygotowane przez naszych starszych kolegów.

Autor: Stanisława Bielak