Szkoła świąteczna – konkurs rozstrzygnięty

Korytarze ustrojone przez uczniów w ramach konkursu, który zakończył się 13¤grudnia 2017r. zachwycają. Młodzież przygotowując wystrój, wykazała się wyjątkową kreatywnością i pomysłowością, dekoracje przyciągają wzrok i wzbudzają zachwyt. Wszyscy bardzo poważnie podeszli do zadania, dlatego trudno było wybrać zwycięzców. Biorąc pod uwagę wkład pracy, zaangażowanie, oryginalność i wykorzystanie naturalnych materiałów, jury zdecydowało, że wszyscy spisali się na medal i wszyscy zasłużyli na nagrody w postaci wzorowego zachowania. Dodatkowo komisja wyróżniła „dniem bez pytania” klasy: IVa, IIc, IIIa. Uroczyste wręczenie certyfikatów będzie miało miejsce w trakcie zabawy karnawałowej, na którą już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, bo to dzięki Nim w szkole panuje niepowtarzalny świąteczny klimat.

Autor: URS z opiekunami