Turniej Noworoczny w ramach Sądeckiej Ligii Siatkówki

Dnia 10.01.2018 roku w Nowym Sączu na hali MOSIR odbył się Turniej Noworoczny w ramach Sądeckiej Ligii Siatkówki. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy, którzy rywalizowali w grupie pięciu szkół, które zgłosiły się do tych zawodów. Po wygranych meczach z Kamionką Wielką i dwoma zespołami z Gimnazjum nr 11 z Nowego Sącza oraz Gimnazjum nr 3 z Nowego Sącza (uczniowie tej szkoły są zapleczem dla drużyny Dunajca) reprezentanci naszej szkoły zajęli 1 miejsce w tym turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Padula, Bartosz Kurzeja, Mariusz Kurzeja, Krzysztof Kowalik, Bartłomiej Ruchała, Kamil Padula, Krzysztof Ziemba, Mateusz Wyrostek. Opiekunem drużyny podczas zawodów był Maciej Rejowski.

„Gratuluję chłopcom kolejnego w tym roku sukcesu w Sądeckiej Lidze Siatkówki, a chętnych do reprezentowania szkoły zachęcam do udziału w treningach we wtorki i piątki po lekcjach bo chcąc zdobywać sukcesy musi się ciężko pracować”.

Autor: Maciej Rejowski