Spotkanie opłatkowo – noworoczne z rodzicami w klasie 1b

„Przybieżeli do Betlejem pasterze….” – tą skoczną kolędą uczniowie klasy 1B rozpoczęli swój opłatkowo-noworoczny występ przed rodzicami. 10 stycznia spotkaliśmy się razem przy biało nakrytym stole, aby oglądnąć inscenizację przygotowaną przez dzieci, wspólnie podzielić się opłatkiem, złożyć sobie noworoczne życzenia. Dzięki pomocy pań z naszej klasowej Rady Rodziców, mogliśmy także spróbować przepysznych ciasteczek, napić się soku, czy herbatki oraz przygotować salę do występu. Rodzice gorąco oklaskiwali małych artystów, którzy w czasie swojego pierwszego klasowego występu, spisali się na medal, szczególnie głośno i pięknie śpiewając zarówno kolędy, jak i piosenki o choineczce i nowym roku. Każdy odświętnie ubrany, wspaniale się prezentowali na „klasowej scenie”. Zaś choineczka, Wikusia Kostrzeba, pomysłowo przebrana przez mamę, nie tylko zachwycała kreacją, ale także cudnie świeciła swoimi lampkami. Okazało się też, że mamy uzdolnionych instrumentalistów. Kuba Jankowski już grał nam kolędę na akordeonie w czasie klasowej wigilii, a tym razem Kacperek Wajnert uświetnił nasze spotkanie kolędą graną na keyboardzie. Było bardzo miło i rodzinnie.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc, a dla małych artystów wielkie brawa!

Autor: Bożena Bielak