Zabawa karnawałowa klas czwartych

17 stycznia okazał się pamiętnym dniem dla uczniów klasy IVa i IVb, którzy kultywując tradycję zabaw karnawałowych, spędzili niezapomniane chwile w Nibylandii w Łącku. Zachęceni przez wychowawców klas, uczniowie na kilka dni przed planowaną zabawą karnawałową, rozwijali zmysł twórczy i¤kreatywność, tworząc piękne maski karnawałowe.  Zabawa karnawałowa w Nibylandii sprzyjała tworzeniu pozytywnych relacji w grupie i kształciła umiejętność wspólnej zabawy w pogodnej atmosferze przepełnionej życzliwością. Dwie godziny spędzone w¤Nibylandii były więc doskonałą lekcją integracji dla czwartoklasistów, którzy entuzjastycznie uczestniczyli we wszystkich animacjach i zabawach grupowych.

Galeria zdjęć (autor: Nibylandia)

Autor: Beata Damasiewicz, Zofia Trzcińska