UCZNIOWIE PISZĄ... Szkoła to nie tylko nauka... Bawimy się - karnawał

Dnia 07.02.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbyła się zabawa karnawałowa. Motywem przewodnim były mity i legendy. Uczestnicy dyskoteki świetnie się bawili przy doskonałej muzyce. W trakcie zabawy został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy strój. Zwyciężyli:

1 miejsce - Oliwia Tokarczyk kl.7c

2 miejsce - Karolina Golonka kl.3a

3 miejsca - Kornelia Panajew kl.3a

Wszyscy pozostali „przebierańcy” otrzymali słodką nagrodę. Podczas imprezy zostały wręczone także nagrody w postaci certyfikatów „dnia bez pytania” dla zwycięskich klas (2c, 3a gimnazjum i 4a szkoły podstawowej) w konkursie na świąteczną dekoracje. Mamy nadzieje, że taka forma spędzania czasu zapisana w kalendarzu szkolnym wszystkim się podobała.

Zapraszamy do galerii zdjęć (udostępnione przez Piotra Padulę)

Autor: Piotr Padula - klasa 2