UCZNIOWIE PISZĄ... Walentynkowy turniej piłki siatkowej

8 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych. Został on zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego przez grupę w składzie: Julia Bober, Danuta Cięciel, Katarzyna Dutka, Gabriela Orłowska, Katarzyna Pierzga pod opieką pani Edyty Dutki. W rozgrywkach wzięło udział 17 drużyn, a każdy z uczestników otrzymał nagrodę dzięki hojności sponsorów: Firmie Ubezpieczeniowej pana Marka Sekuły oraz firmie Erbet.

Najlepszym zespołem okazała się drużyna w składzie: Julia Kruczek, Weronika Jopek, Bartłomiej Ruchała i Kamil Padula.

II miejsce zajęli: Angelika Floryan, Kamila Borkowska, Krzysztof Kowalik i Piotr Padula.

III miejsce zajęli: Martyna Jawor, Ewelina Krzyżak, Miłosz Walkosz i Mateusz Wyrostek.

IV miejsce zajęli: Zuzanna Obrzud, Maja Kruczek, Jakub Pasoń, Bartek Kurzeja.

Przyznano również tytuł najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju, który powędrował do Angeliki Floryan i Bartłomieja Ruchały.

W rolę sędziów wcieliły się nasze szkolne siatkarki: Kamila Skoczeń, Dominika Tobiasz, Ewa Liana, Ewelina Pancerz, Martyna Gawlik i Aleksandra Krzyżak.

Gratulujemy zwycięzcom

Autor: Danuta Cięciel - klasa 2