Międzygminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

28.02.2018 r. na hali sportowej w Piwnicznej odbyły się międzygminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawodniczki naszej szkoły rywalizowały z uczennicami z Jazowska, Rytra i Piwnicznej wygrywając wszystkie mecze po 2:0. Podopieczne pana Janusza Pasiuta zwyciężyły w tej rywalizacji i zapewniły sobie prawo startu w zawodach powiatowych. W zawodach brały udział: Julia Kruczek, Dominika Tobiasz, Weronika Jopek, Angelika Floryan, Kamila Skoczeń, Julia Bober, Gabriela Orłowska, Katarzyna Pierzga, Maja Kruczek, Oliwia Majerska, Martyna Jawor, Zuzanna Tokarczyk, Katarzyna Dutka, Laura Bołoz.

Chłopcy musieli się zmierzyć z uczniami z Rytra, Jazowska i Łomnicy. Z zawodnikami z Rytra wygrali 2:0 a w  pozostałych meczach do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było rozegranie trzeciego seta. Po trudnym boju udało się wygrać oba mecze i ostatecznie zwyciężyć w całych zawodach. Z naszej szkoły w zawodach brali udział: Kamil Padula, Piotr Padula, Marek Zaremba, Mariusz Kurzeja, Bartosz Kurzeja, Krzysztof Ziemba, Krzysztof Kowalik, Mateusz Wyrostek.

Chłopcy będą brali udział w zawodach powiatowych w Piwnicznej 5.03.2018 r.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy sukcesu i życzymy szczęścia w dalszych rozgrywkach.

Autor: Maciej Rejowski