Dzień Kobiet w klasie 1B

Stare powiedzenie mówi, że „Świat bez kobiet to jak ogród bez kwiatów”. Męska część klasy 1B chcąc uczcić Dzień Kobiet, zaopatrzona w tulipany, laurki oraz słodkie upominki, ruszyła z życzeniami do swoich klasowych koleżanek. Dziewczynki też nie pozostały dłużne – z okazji Dnia Mężczyzny przypadającego 2 dni później, obdarowały swoich kolegów laurkami ze śmiesznymi wierszykami i swoimi podpisami oraz lizakami w kształcie smoczka. Było miło, wesoło i … smacznie.

Autor: Bożena Bielak