Mistrzostwa rejonu w piłce siatkowej chłopców

20.03.2018 r. w Nowym Sączu odbyły się mistrzostwa rejonu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach tych brali udział zwycięzcy z poszczególnych powiatów naszego rejonu. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z Bobowej, Nowego Sącza, Limanowej i Starego Sącza. Uczniowie naszej szkoły musieli uznać wyższość reprezentantów z Nowego Sącza i Bobowej. W ostatnim meczu pokonali uczniów z Limanowej i zajęli ostatecznie 3 miejsce. Zwyciężyli zawodnicy Dunajca z Nowego Sącza, a drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Bobowej.

Naszą szkołę reprezentowali: Ruchała Bartłomiej, Kowalik Krzysztof, Zięba Krzysztof, Padula Kamil, Padula Piotr, Kurzeja Bartosz, Kurzeja Mariusz, Wyrostek Mateusz, Zaremba Marek. Opiekunem drużyny był Maciej Rejowski.

Uczniom gratulujemy wszystkich tegorocznych sukcesów siatkarskich, a wszystkich chętnych do rozwijania swoich siatkarskich umiejętności zapraszam na zajęcia SKS, gdyż bez treningu nie ma sukcesu.

Autor: Maciej Rejowski