I Dzień Wiosny

Nadeszła długo wyczekiwana przez nas wiosna. Dni będą coraz dłuższe, dzięki czemu możemy spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu. W naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie pokazali, że to szczególne święto można miło spędzić w szkole i niekoniecznie trzeba iść na wagary. W¤radosnych nastrojach młodzież „wyszła z ławek”, by bawić się wspólnie ze swoimi nauczycielami. Pani Ewa Załubska i Pani Agata Kurowska przygotowały moc atrakcji dla społeczności szkolnej.

21 marca 2018r. uczniowie wszystkich klas wspólnie z wychowawcami przybyli na szkolną aulę ,aby na wesoło świętować nadejście wiosny. Przybyłych rówieśników ciepło powitała dyrektor Wioletta Nowak. Obchody Pierwszego Dnia Wiosny rozpoczął wiosenny pokaz mody. Przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali wykonane przez siebie stroje i fryzury. W drugiej części konkursu uczniowie prezentowali wiosenne wiersze i piosenki.

Jury wyłoniła Zwycięzców, którzy otrzymali nagrody.

Miss Wiosny – Marta Bochniarz klasa 2b Gimnazjum

Mister Wiosny –Antoni Lelek - 7b

Fryzura wiosenna: 1 miejsce Kinga i Julia Szlęk (klasa 4b),

1 miejsce Paweł Rejowski 3b Gimnazjum

Występ wokalny i recytatorski:  1 miejsce Urszula Rams 7b (wiersz), 1¤miejsce Zespół wokalny "Skowronki wiosenne" (Julia Pituch i Anna Sztafa) klasa 4b,

wyróżnienie zespół wokalny z klasy 3a.

Klasa 2 c otrzymała nagrodę za najlepszy doping.

Mamy nadzieję, że teraz wiosna na pewno już o nas nie zapomni!

Zapraszamy do galerii zdjęć (fot. Agnieszka Obrzud, Martyna Dziarmaga)

Autor: Aneta Mamala