Mikroświat w poszukiwaniu króliczka wielkanocnego

Wielkanoc tuż tuż. Świąteczny nastrój udzielił się także uczniom z kółka przyrodniczego Mikroświat. Na zajęciach szukaliśmy "króliczka wielkanocnego". Uczniowie zostali podzieleni na 2 grupy. Jako podsumowanie zdobytych wiadomości dzieci wzięły udział w quizie przyrodniczym: odpowiadały na pytania dotyczące ekologii, rozwiązywały zagadki i rebusy o zdrowej żywności. Na zakończenie dzieci otrzymały świąteczne słodkości....czekoladowe jajka i króliczki.
Do zobaczenia po Świętach, drodzy Przyjaciele Przyrody!

Autor: Aneta Mamala