Dzień Dobrych Uczynków

„Dobre uczynki mają większą moc niż słowa”

Wolontariusze naszej szkoły 15.04.2018r. czynnie włączyli się w ogólnoświatową akcję organizowaną przy Stowarzyszeniu Sursum Corda „Good Deeds Day", czyli Dzień Dobrych Uczynków”.

Akcja przebiega pod hasłem „Razem dla wspólnego dobra”.

Wolontariusze zachęcali osoby z naszego środowiska lokalnego do dzielenia się radością oraz do czynienia dobra na rzecz drugiego człowieka .Rozdawali  na ulicach Starego Sącza przygotowane na tę okazję słodkości z motywującymi cytatami.

Autor: Małgorzata Koszyk