Gminne Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

9.05.2018 r. na "Orliku" w Gołkowicach odbyły się Gminne Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców. Do zawodów zgłosiły się zespoły z Barcic, Przysietnicy, Gołkowic i Starego Sącza. Zawody były rozgrywane systemem " każdy z każdym ". Reprezentanci naszej szkoły po zremisowaniu z zawodnikami z Gołkowic wygrali kolejny mecz z Przysietnicą. Ostatni mecz z reprezentantami z Barcic nasi uczniowie wygrali po bardzo wyrównanym meczu 1:0 i dzięki tej wygranej zwyciężyli w całych zawodach. Pierwsze miejsce w tym turnieju otwarło nam drogę do reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych, które odbędą się 14.05.2018r.

Szkoła była reprezentowana przez uczniów: Krzysztof Kowalik, Mateusz Wyrostek, Marcin Świgut , Marcin Łacniak, Bartosz Kurzeja, Szczepan Grabek, Kamil Padula, Kacper Pierzchała, Jakub Majewski, Filip Sowiński.

Opiekunem drużyny był Maciej Rejowski.