Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla uczennicy naszej szkoły

23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się Macmillan Primary School Tournament, czyli Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Stary Sącz.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowało 4 uczniów: Zuzanna Garwol (4a), Julia Pituch (4b), Kacper Michalak (7a) oraz Urszula Rams (7b).

Uczniowie rozwiązywali test z zadaniami zamkniętymi i otwartymi, który sprawdzał znajomość struktur leksykalnych i gramatycznych.

Bardzo się cieszymy, iż uczennica naszej szkoły, Zuzanna Garwol z klasy 4a zdobyła wyróżnienie w kategorii 'Brainies'- uczniowie klas IV-V. Gratulujemy!

Autor: Beata Damasiewicz