• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

WESOŁA ZABAWA NA DZIAŁKACH – OBCHODY DNIA DZIECKA W KLASIE 1B


Ponieważ w tym roku w dniu 1 czerwca nie było nas w szkole, Dzień Dziecka nasi rodzice zorganizowali nam na starosądeckich działkach w dniu 4 czerwca. Pomimo burz obchodzących Stary Sącz dookoła, pogoda w tym dniu była jak wymarzona – słońce, ciepło i sucho. Taka pogoda była dla nas ważna, gdyż czekały na nas różne konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Zaczęliśmy od zjedzenia pysznych lodów. Potem zaczęliśmy sportowe zmagania. W pierwszej konkurencji, rzucie strzałkami do tarczy, mistrzem celności okazał się Kacperek Wajnert. W rzucie obręczami do celu zwyciężyła Madzia Gil. Wyścigi parami ze związanymi razem nogami wygrały 2 zespoły: Madzia Biel z Wiktorią Król oraz Łukaszek Cieśla z Kacperkiem Wajnertem. Nawet pani Bożenka ruszyła po zwycięstwo w parze z Maksiem Kowalem i udało im się ukończyć wyścig na drugim miejscu! Najbardziej ekscytujący okazał się wyścig w workach. Każdy chciał wziąć w nim udział nie raz, nie dwa, a parę razy. I choć niektórzy się wywracali, to na skoszonej trawce nic nie bolało, a zabawa była przedniaJ. Oprócz tych, były jeszcze inne konkurencje, np. wyścig z jajkiem czy przeciąganie liny. Zmęczeni, ale szczęśliwi zasiedliśmy w Domu Działkowca do konsumpcji kiełbasek z grilla. Na koniec dostaliśmy od rodziców drobne upominki. Szczególnie fajne były kolorowe „glutki”, które naciągaliśmy w przeróżne strony.

Nasz wypad na działki bardzo nam się podobał. Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za zorganizowanie super Dnia Dziecka, a w szczególności państwu Annie i Jackowi Królom oraz pani Magdalenie Wajnert, którzy nam w tym dniu umilali pobyt na działkach. Serdecznie dziękujemy pani Agacie Janka, Prezesowi Ogródków Działkowych w Starym Sączu za udostępnienie Domu Działkowca klasie 1B. 

 

Galeria zdjęć

 

 

Autor: Bożena Bielak
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.