Wyróżnienie dla naszego duetu w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej Let's Sing and Play

7 czerwca Anna Sztafa i Julia Pituch z klasy 4b wzięły udział w VI edycji powiatowego konkursu piosenki anglojęzycznej Let’s Sing and Play pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Nowosądeckiego Marka Pławiaka.

Wydarzenie miało miejsce na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu, gdzie wystąpiło 75 wykonawców. Poziom konkursu był bardzo wysoki i nasze uczennice z ciężkim sercem słuchały końcowej oceny.

Jury obradowało bardzo długo pod przewodnictwem dr Renaty Jonakowskiej - Olszowskiej - m.in. nauczycielki śpiewu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Nowym Sączu. Ponadto w składzie oceniającym znalazła się mgr Beata Kukiełka-Król - wykładowca języka angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz mgr Marek Kaleta – absolwent Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego Akademii Muzycznej w Krakowie, czynny muzyk, były pracownik Orkiestry Straży Granicznej. Pod uwagę wzięto poprawność językową, poziomu trudności repertuaru, a także ogólne wrażenie artystyczne.

Nasze reprezentantki za piękne wykonanie piosenki „I don’t know my name” uzyskały wyróżnienie.

Gratulujemy!

Zobacz występ