Rozgrywki półfinałowe Mistrzostw Województwa Małopolskiego w siatkówce plażowej

7 czerwca 2018 r. na boiskach do siatkówki plażowej obok basenu w Gorlicach odbyły się rozgrywki półfinałowe Mistrzostw Województwa Małopolskiego. W zawodach tych startowały najlepsze drużyny z poszczególnych powiatów. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów 3 klasy Gimnazjum: Bartka Ruchałę oraz Krzysztofa Kowalika.

Zawody były rozgrywane systemem brazylijskim - do dwóch przegranych meczy. Nasi zawodnicy po wygraniu pierwszego swojego meczu z uczniami z Biecza przegrali drugie spotkanie z zawodnikami reprezentującymi Nowy Sącz. W kolejnych meczach pokonali reprezentantów z Gorlic i Lipnicy Wielkiej i dostali się do finału tych rozgrywek. W meczu o 1 miejsce kolejny raz przegrali z kolegami z Nowego Sącza i ostatecznie zdobyli srebrne medale w tym turnieju. Dzięki zajęciu 2 miejsca wywalczyli prawo startu w Mistrzostwach Wojewódzkich, które odbędą się w Myślenicach.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dobrej gry w finale wojewódzkim.

Autor: Maciej Rejowski