• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

III miejsce w XIX Międzyszkolnym Komputerowym Konkursie Ortograficznym


O tym, że polska ortografia do łatwych nie należy, nie trzeba nikogo przekonywać. Wiedzą to wszyscy nasi uczniowie, którzy zmierzyli się z nią w Szkolnym Dyktandzie „Niepodległościowym” o tytuł Mistrza Ortografii. Odbyło się ono 14¤maja 2018r. i było formą realizacji Szkolnego Programu Obchodów 100 – Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wyłoniono trzy szkolne drużyny, które rywalizowały w XIX Międzyszkolnym Komputerowym Konkursie Ortograficznym w Gołkowicach. Gimnazjum reprezentowały: Patrycja Szabla – uczennica klasy IIb, Weronika Jopek – uczennica klasy IIIa, Karolina Długosz – uczennica klasy IIIb, szkołę podstawową: Zuzanna Król - uczennica klasy VIIb, Zuzanna Obrzud – uczennica klasy VIIc, Antoni Lelek – uczeń klasy VIIb, klasy czwarte: Michał Handzlik – IVb, Julia Szlęk – IVb, Gabriela Mordarska – IVa.

Międzyszkolny Komputerowy Konkurs Ortograficzny w Gołkowicach, którego celem jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży zasad poprawnej pisowni, doskonalenie logicznego myślenia oraz zdrowej rywalizacji organizowany już od kilkunastu lat, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli, wciąż przyciąga szkoły nie tylko z naszej gminy, ale także z Nowego Sącza, Łącka i Piwnicznej.

Tym bardziej raduje fakt, że nasze uczennice z gimnazjum zdobyły drużynowo zaszczytne III miejsce, indywidualnie najlepsza była Weronika Jopek, która uplasowała się na piątej pozycji.

Gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.

 

Autor: Elżbieta Mrówka
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.