• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Dzień Rodziny - święto uczniów klas pierwszych i czwartych oraz ich rodzin


 

„Na dobre i na złe- jest rodzina…….

Na dobre i na złe- niech się trzyma

W poniedziałek 18 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego e Starym Sączu odbyły obchody Dnia Rodziny. Uroczystości poprzedziły przygotowania „stołu biesiadnego”, na którym rodzice dzieci z klas pierwszych i czwartych, ułożyli i ozdobili swoje najlepsze wyroby kulinarne.

O godzinie piętnastej na Sali gimnastycznej zgromadziły się dzieci wraz z rodzicami. Uroczystość rozpoczęło krótkie powitanie Pani dyr. Joanny Pabian-Rams, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy w rodzinnej atmosferze. Obchody tego wspaniałego dnia otworzył krótki program słowno muzyczny przygotowany przez dzieci wszystkich klas i ich opiekunów: B. Bielak, S. Bielak, B. Damasiewicz, Z. Trzcińską. Opowiedzieli oni historie rodziny od zamierzchłych –jaskiniowcy, aż po współczesny model rodziny komórkowców. Po nim swoimi talentami muzycznymi i wokalnymi pochwaliło się kilku pierwszoklasistów: grali oni na skrzypcach, akordeonie oraz pięknie śpiewali krótkie piosenki. Kiedy zakończyła się część oficjalna, nastąpiła degustacja przygotowanych potraw. Wszyscy chętnie częstowali się przysmakami a pochwałom i zachwytom nie było końca.

Następnie rozpoczęły się konkursy, przygotowane dla dzieci z rodzicami i przeprowadzone przez wolontariuszy pod kierownictwem Panią Małgorzaty Koszyk. W kąciku Sali można było namalować upragniony tatuaż, który wszystkim chętnym malowały uczennice średniej szkoły, którymi opiekował się Pan M. Jawor. Wszyscy uczestnicy konkursów i zabaw otrzymywali dyplomy a zwycięzcy medale i nagrody, które sponsorowała Rada Rodziców. Nie został rozstrzygnięty konkurs na najwspanialszy „kramik” ponieważ komisja oceniająca uznała, że wszystkie są doskonałe i zasługują na zwycięstwo. Na koniec uczniowie klas pierwszych udali się na boisko sportowe, gdzie pod czujnym okiem mgr MORSA - Mariusza Brodowskiego mogli wykonać wymarzone graffiti. Organizatorzy tej uroczystości Pani dyr. Wioletta Nowak, wychowawczynie kas pierwszych i czwartych, pragną podziękować wszystkim nauczycielom, rodzicom i dzieciom za przyczynienie się do tego, że dzień ten był wesoły, wspaniały i przyniósł dużo radości wszystkim uczestnikom.

 

Galeria zdjęć

 

Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.