Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w siatkówce plażowej

Dnia 15.06 2018 r. na boiskach do siatkówki plażowej w Myślenicach odbyły się Mistrzostwa Województwa w tej dyscyplinie. Nasza szkoła była reprezentowana przez Krzysztofa Kowalika i Bartłomieja Ruchałę. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu ulegli reprezentacji z Nowego Sącza. W kolejnym meczu po złym początku seta przełamali swoje słabości i wygrali 2:0 z uczniami z Libiąża. Niestety w meczu o wejście do strefy medalowej przegrali po zaciętym i wyrównanym meczu z zawodnikami z Andrychowa i ostatecznie zajęli 4 miejsce w naszym województwie ( najlepsza pozycja w siatkówce plażowej chłopców z naszej szkoły ).

Uczniom pomimo tego, że nie udało się awansować do finału krajowego gratulujemy sukcesu i życzymy rozwijania swoich sportowych pasji w szkole ponadgimnazjalnej.

Opiekunem drużyny był Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski