Projekt językowy "Families are wonderful"

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. W domu, z rodziną - a w szczególności z rodzicami, którzy wraz ze swoimi dziećmi, a uczniami klas pierwszych i czwartych naszej szkoły obchodzili w poniedziałkowe popołudnie „Dzień Rodziny”.

W związku z tą uroczystością pierwszoklasiści i czwartoklasiści stworzyli piękne prace, w których przedstawili swoich rodziców w języku angielskim. Powstała piękna galeria, którą można podziwiać na szkolnym korytarzu przy sali gimnastycznej.

Prace „Families are wonderful” to kolejny i ostatni w tym roku szkolnym etap projektu „Nauka języków - naprawdę warto”.

Autor: Beata Damasiewicz, Agnieszka Obrzud