• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Najlepsi czytelnicy klas pierwszych nagrodzeni


Pierwszaki i Biblioteka Szkolna

Dnia 19 czerwca 2018 r. klasy pierwsze zostały zaproszone przez panią Halinę Madziar do biblioteki szkolnej na całoroczne podsumowanie pracy. Mogliśmy zobaczyć na prezentacji multimedialnej jak wyglądał nasz rok szkolny w bibliotece. A działań było bardzo dużo. Między innymi było spotkanie z baśnią i postaciami baśniowymi, czy bardzo ważna uroczystość - pasowanie na Czytelnika Szkolnej Biblioteki. Pierwszaki brały udział w różnych konkursach organizowanych przez bibliotekę. Oprócz tego każdy pierwszak dzielnie wędrował do biblioteki i wypożyczał książki do czytania w domu. Pani bibliotekarka wyłoniła spośród pierwszaków osoby, które otrzymały dyplomy z tytułem NAJLEPSZY CZYTELNIK ROKU w klasie 1a i 1b. I tak czytelnikiem roku w klasie 1a została Julka Rucińska, a w klasie 1b było aż dwóch z tą samą ilością przeczytanych książek: Wiktoria Król i Magdalena Biel. Dla wszystkich pierwszaków był słodki upominek w postaci cukierków. 

Gorące podziękowania kierujemy w stronę pani Haliny Madziar, która zawsze z uśmiechem i serdecznością witała pierwszaków w progach biblioteki, służyła radą i wypożyczała książki. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym .

Pani Bożena Bielak rozdała dyplomy i nagrody ufundowane przez rodziców z klasy 1b dla dzieci najpiękniej prowadzących Zeszyty Lektur i za wzorowe czytelnictwo. Były to kolorowe kredki, długopisy i notesiki. Na tym polu zdecydowanie wyróżnił się Alex Błaszczyk. Serdecznie gratulujemy.   

Pani dyrektor Wioletta Nowak nie zapomniała o najmłodszych uczniach naszej szkoły, którzy reprezentowali szkołę w konkursie  "Sądeczanie w hołdzie Janowi Pawłowi II"  /część recytatorska/ i nagrodziła ich specjalną Nagrodą Dyrektora. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Byli to: Martyna Pituch (1a), Julia Rucińska (1a), Antonina Sowińska(1a) i Alex Błaszczyk (1b).

 

 

Galeria zdjęć

 

 

Autor: Stanisława Bielak
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.