Oficjalnie ogłaszamy: Rok szkolny 2017/2018 został zakończony!

Uroczyste zakończenie nauki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu  rozpoczęło się mszą świętą w Kościele Parafialnym  p.w. św. Elżbiety. Mszę koncelebrowali ks. Tomasz Chrupek i ks. Mateusz Florek. W nabożeństwie uczestniczyła Dyrekcja oraz cała społeczność szkolna. Następnie wszyscy udali się na uroczystą akademię, na której podsumowano mijający rok szkolny 2017/18. Pani dyrektor Wioletta Nowak przywitała zaproszonych gości: Panią Dyrektor ZOFAS Barbarę Porębską oraz przedstawicielkę Rady Rodziców Panią Marię Zygmunt. Po¤części oficjalnej nastąpiło rozdanie nagród i dyplomów. Następnie zaprezentowano część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 2c. Po zakończonej uroczystości młodzież udała się do sal na ostatnią lekcję wychowawczą.

Pokaz akrobatyczny

Autor: Ewa Sojka