Stypendia finansowe za osiągnięcia dydaktyczne i sportowe

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2

im. Juliusza Słowackiego

Starym Sączu

z  26  czerwca 2018 r.

Korzystając z hojności burmistrza Starego Sącza Pana Jacka Lelka uczniowie naszej szkoły kolejny rok z rzędu zostali nagrodzeni jednorazowym stypendium finansowym za osiągnięcia dydaktyczne i sportowe.

Stary Sącz jest jedną z nielicznych gmin, która wydziela w swoim budżecie  środki finansowe na stypendia naukowe i sportowe dla wyróżnionych uczniów.

Klasyfikacja roczna i końcowa pozwoliła wyłonić 70 uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75  i tym samym uzyskali miano prymusa oraz 22 uczniów nagrodzonych za osiągnięcia sportowe.

W związku z powyższym  28 i 29 czerwca (czwartek i piątek )  w godzinach od 11.00 – 12.00  będą wypłacane stypendia za osiągnięcia dydaktyczne i sportowe.

Rodzice proszeni są o ich odbiór w wyznaczonych terminach.