Uroczyste wręczenie kart rowerowych

W dniu 11. lipca uczniowie klas czwartych oficjalnie otrzymali Karty Rowerowe. Oprócz dokumentu uprawniającego do jazdy po drogach publicznych zostali obdarowali słodyczami i odblaskami ufundowanymi przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.

Karty na pewno przydadzą się podczas wakacyjnych wycieczek rowerowych. Zwiedzanie okolic Starego Sącza z perspektywy dwóch kółek może wydać się ciekawsze; jednak nie zapominajcie o zasadach bezpieczeństwa - Wasze zdrowie jest najważniejsze.

Autor: Agnieszka Obrzud, Justyna Tyka