Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu               
 (Gimnazjum do 2017r.)

  • Czytamy po angielsku...
  • Miło spędzamy czas...
  • Uczymy się w ciekawy sposób...
  • Dbamy o zdrowie...
  • Czytamy książki...
  • Recytujemy po angielsku...
  • Świętujemy ważne dni...
  • Rodzice robią nam niespodzianki...
  • Zapraszamy ciekawych gości...
  • Świętujemy Europejski Dzień Języków...
  • Jesteśmy otwarci na inne kultury...
  • Z radością witamy wiosnę...
  • Dbamy o relacje...
  • Wygrywamy nagrody...
  • Tradycje są dla nas ważne...
  • Dbamy o przyrodę...
  • Rozwijamy zainteresowania...
  • Troszczymy się o naszych bliskich...
  • Podejmujemy wyzwania...
  • Troszczymy się o innych...
  • Świetnie się bawimy...
  • Okazji do świętowania jest dużo...
  • image slider
  • Zaskakujemy innych...
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Turniej Walentynkowy w Piłkę Siatkową


 
 
Dnia 10.02.2012r. odbył się w naszej szkole Turniej Walentynkowy w Piłkę Siatkową Drużyn Mieszanych.    
 
 
 
 
Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce – zespół 13
II miejsce – zespół 2
III miejsce – zespół 12
IV miejsce – zespół 14
V miejsce – zespół 9
VI miejsce – zespół 5
 
I miejsce - Zespół 13 - skład:
1. Ruczkin Anna, kl.3C
2. Ogorzały Justyna, kl. 3A
3. Romanek Aneta, kl. 3D
4. Węgrzyn Tomasz, kl. 3D
5. Janczura Jarosław, kl. 3D
6. Sekuła Przemysław, kl. 3D
 
II miejsce - Zespół 2 - skład:
1. Kurowska Katarzyna, kl.1A
2. Błaszczyk Natalia, kl. 1A
3. Kantor Joanna, kl. 1A
4. Marszałek Filip, kl. 1D
5. Opyd Piotr, kl. 1D
6. Pyrczak Jakub, kl. 1D
 
III miejsce - Zespół 12 - skład:
1. Pelc Marzena, kl. 2E
2. Konieczny Aleksandra, kl. 2A
3. Korona Ewa, kl. 2D
4. Kowalczyk Wojciech, kl. 2E
5. Zarotyński Marek, kl. 2E
6. Zielonka Mateusz, kl. 2E
 
IV miejsce - Zespół 14 - skład:
1. Dudar Anna, kl. 3C
2. Janek Jolanta, kl. 3B
3. Dorula Ewa, kl. 2A
4. Zomber Kamil, kl. 3C
5. Pajor Jakub, kl. 3C
6. Kołbon Patryk, kl. 3C
 
V miejsce - Zespół 9 - skład:
1. Glińska Aleksandra, kl. 2B
2. Pierzga Julia, kl. 2B
3. Skoczeń Marek, kl. 2B
4. Paluch Dawid, kl. 2B
5. Marczyk Dariusz, kl. 2B
 
VI miejsce - Zespół 5 - skład:
1. Syjud Paulina, kl. 1A
2. Marczyk Katarzyna, kl. 1B
3. Kołbon Ewelina, kl. 1B
4. Bednarczyk Sławomir, kl. 2A
5. Pawlik Adam, kl. 2A
6. Kurzeja Tomasz, kl. 2A 
 
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Organizatorem turnieju była pani Małgorzata Maśko, nad całością czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.
 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 

Autor: Małgorzata Maśko
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.