Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu               
 (Gimnazjum do 2017r.)

  • Czytamy po angielsku...
  • Miło spędzamy czas...
  • Uczymy się w ciekawy sposób...
  • Dbamy o zdrowie...
  • Czytamy książki...
  • Recytujemy po angielsku...
  • Świętujemy ważne dni...
  • Rodzice robią nam niespodzianki...
  • Zapraszamy ciekawych gości...
  • Świętujemy Europejski Dzień Języków...
  • Jesteśmy otwarci na inne kultury...
  • Z radością witamy wiosnę...
  • Dbamy o relacje...
  • Wygrywamy nagrody...
  • Tradycje są dla nas ważne...
  • Dbamy o przyrodę...
  • Rozwijamy zainteresowania...
  • Troszczymy się o naszych bliskich...
  • Podejmujemy wyzwania...
  • Troszczymy się o innych...
  • Świetnie się bawimy...
  • Okazji do świętowania jest dużo...
  • image slider
  • Zaskakujemy innych...
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

I Olimpiada Młodych Lachów


W dniach 31.05 – 2.06.2012r. odbyła się I¤OLIMPIADA  MŁODYCH  LACHÓW na Ołtarzu Papieskim dla Gmin Stary Sącz i Podegrodzie. Nasze Gimnazjum przystąpiło do konkurencji sportowych, osiągając  wysokie lokaty, w klasyfikacji zespołowej zajęło II miejsce.

W  Olimpiadzie wzięło udział 7 gimnazjów: Gimnazjum im. J.Słowackiego ze Starego Sącza, z Przysietnicy, Prywatne Gimnazjum ze Starego Sącza, z Barcic, z Gołkowic, z Podegrodzia i z Brzeznej.

Z naszego Gimnazjum łącznie wzięło udział 68 uczniów wraz z nauczycielami wychowania fizycznego: p. Małgorzatą Maśko, p. Edytą Dutka, p. Maciejem Rejowskim i p. Januszem Pasiut.

 

Wyścigi rowerowe:

Radecki Bartłomiej  II miejsce

Potok Dawid IX miejsce

Myjak Patryk XII miejsce

Maśko Wojciech XIII miejsce

Cięciek Kacper X miejsce

Sejud Marcin

Mrzygłód Damian

Kopeć Piotr

 

Mini Maraton 

Kołbon Paulina  V miejsce

Pawlik Jolanta  VI miejsce

Konieczny Aleksandra   VII miejsce

Tudaj Dawid  IV miejsce

Wójcik Marek   VI miejsce

Nalepa Piotr     VII miejsce

Nalepa Daniel   

Opyd Mateusz

 

Turniej  Strzelecki 

Kurowska Katarzyna III miejsce

Kruczek Robert    IV miejsce

Maciuszek Tomasz  V miejsce

Maśko Wojciech

Marczyk Jarosław

Smoter Jakub

Król Nikodem

Kruczek Jakub

Bielak Marcin

Pawlik Mariusz

Opyd Mateusz

Jarzębiak Dawid

Mrzygłód Damian

 

W grach zespołowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt reprezentacja szkoły w składzie: 

1.   Dudar Anna

2.   Mamala Monika

3.   Ruczkin Anna

4.   Janek Jolanta

5.   Ogorzały Justyna

6.   Dorula Ewa

7.   Konieczny Aleksandra

8.   Pelc Marzena

zajęła I miejsce

 

W grach zespołowych w Piłce Siatkowej Chłopców reprezentacja szkoły w składzie:

   1. Wegrzyn Tomasz
   2. Pajor Jakub
   3. Wojtas Paweł
   4. Kołbon Patryk
   5. Górowski Szymon
   6. Skoczeń Bartłomiej
   7. Długosz Adrian
   8. Szewczyk Beniamin

zajęła  I miejsce

 

W Piłce Nożnej Dziewcząt reprezentacja szkoły w składzie :

1.   Gąsiorowska Agnieszka

2.   Cebula Aleksandra

3.   Florek Anna

4.   Bukowska Joanna

5.   Sobczyk Klaudia

6.   Pawlik Jolanta

7.   Gutowska Justyna

8.   Sobczyk Kinga

zajęła III miejsce

 

W Piłce Nożnej Chłopców reprezentacja szkoły w składzie :

1.   Janik Jakub

2.   Maślejak Marek

3.   Bielak Dawid

4.   Marczyk Jarosław

5.   Stec Marek

6.   Skoczeń Marek

7.   Sekuła Przemysław

8.   Kurzeja Tomasz

9.   Listkiewicz  Artur

 

zajęła II miejsce

 

Gratulujemy!

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 

 

 

Autor: Małgorzata Maśko
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.