Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
 (Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

UCZNIOWIE PISZĄ... Spotkanie integracyjne - klasa 1B

22. września 2015 roku odbyło się spotkanie integracyjne kl.1b. Zajęcia prowadziła pani Marta Lelito, pedagog szkolny, która przygotowała ciekawe ćwiczenia, gry i zabawy.

W trakcie warsztatów panowała miła, przyjazna atmosfera, sprzyjała ona szczerej rozmowie o naszych mocnych i słabych stronach, zainteresowania i¤oczekiwania wobec szkoły i grupy.

Efektem, a zarazem najważniejszym punktem zajęć było opracowanie i¤podpisanie kontraktu, czyli zasad współpracy w klasie.

Spotkanie pokazało nam, że warto z sobą rozmawiać, pozwoliło lepiej się poznać i dowiedzieć się różnych, interesujących rzeczy o sobie.

Autor: Wiktoria Wajda - klasa 1b