Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
 (Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Nasze wolontariuszki nagrodzone - Serce-Sercu

Patrycja Pierzga i Karolina Bodziony z klasy 2C otrzymały podziękowania za działalność charytatywną podczas akcji organizowanej przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” oraz Fundację Sądecką. Tak oto Karolina opowiada o swojej pracy:

„Wolontariusze to osoby, które pomagają innym nie z względu na zyski, lecz z dobrej woli. Wraz z moją koleżanką Patrycją postanowiłyśmy tak jak oni pomagać innym.

Poprzez szkolny wolontariat mogliśmy realizować się w tym zadaniu. Dzięki takim akcjom jak „Serce Sercu” wielu potrzebujących otrzymało wsparcie. W wolnym czasie pomagaliśmy w przedszkolu, godziny spędzone na zabawie z dziećmi oraz ich śmiech na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach. Otrzymane podziękowania utwierdzają nas w wierze, że spełniłyśmy się w roli wolontariuszek."

Autor: Karolina Bodziony - klasa 2c