Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
 (Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

UCZNIOWIE PISZĄ... Dzień Ziemi w naszym gimnazjum

Dnia 5 maja 2017 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Ziemi organizowane przez Uczniowską Radę Szkolną.

Wszystkie klasy wraz z nauczycielami zebrały się na sali gimnastycznej. Mieliśmy okazję oglądać pokaz mody, w którym wzięły udział dwuosobowe delegacje z sześciu klas. Cały strój musiał być wykonany oczywiście tylko z ekologicznych i zdatnych do recyklingu materiałów.

Wszyscy jesteśmy zgodni, że projektanci jak i modele wykonali świetną robotę.

Kolejnym etapem naszego spotkania było ogłoszenie wyników konkursów: na najlepszy ubiór oraz na najlepiej zredagowany list Ziemi do gimnazjalistów. Jury składające się z wylosowanych przez Pana Dyrektora osób jednogłośnie przyznało, że w pierwszym konkursie zwycięzcami zostają Dorota Konstanty i Natalia Padula z klasy 3B, natomiast w drugim – Monia Grabska z klasy 1B.

Wszystkich uczestników uhonorowano drobnymi nagrodami.

Na koniec wystąpiła Patrycja Pierzga z klasy 3C, która zaśpiewała nam piosenkę.

Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni i z pewnością spodziewają się podobnego święta w przyszłym roku
.

Zapraszamy do galerii zdjęć (zdjęcia udostępnione przez Małgorzatę Wąchała)

Autor: Karolina Golonka - klasa 2A